Test pripravenosti na kybernetický útok

Firemný audit kybernetickej bezpečnosti

Kybernetická bezpečnosť je aktuálne jedna z najdôležitejších tém pre každú firmu. Nielen vo svete, ale aj na Slovensku, sú kybernetické útoky na vzostupe a množia sa bezpečnostné incidenty. Hrozby ako ransomware, phishing, vishing (telefonické podvody) v spolupráci so sociálnym inžinierstvom predstavujú moderné zbrane kybernetických útočníkov.

Je vaša firma pripravená a schopná brániť sa prípadnému sofistikovanému kybernetickému útoku? Naši experti vám pomôžu vykonať komplexný bezpečnostný audit na základe individuálnej dohody. Bezpečnostný audit je zameraný na riziko zlyhania ľudského faktora, teda overuje spôsobilosť zamestnancov pred praktikami sociálneho inžinierstva a ich schopnosť odhaliť kybernetický útok formou phishingu, vishingu alebo priamej interakcie.

Pomôžeme vám s prípravou, realizáciou a vyhodnotením celého auditu. Následne vypracujeme dokument s odporúčaním, ako optimálne implementovať kybernetickú bezpečnosť vo vašej firme tak, aby sa minimalizovalo riziko individuálneho zlyhania zamestnanca. Rovnako vám pomôžeme so samotnou implementáciou a opakovaným auditom.

Audit kybernetickej bezpečnosti

Zamestnanci tvoria najväčšie kybernetické riziko

Zlyhanie ľudského faktora je príčinou až 95% bezpečnostných incidentov. Práve nevedomá chyba zamestnanca býva pre hackera vstupnou bránou do firemnej IT infraštruktúry. Neustále platí, že prevencia, vzdelávanie a pravidelné testovanie zamestnancov je základným pilierom kybernetickej bezpečnosti.

Okrem samotného auditu vám naša firma ponúka komplexnú službu SAFELab, ktorá preškolí a pretestuje vašich zamestnancov v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

Pre zaistenie kybernetickej bezpečnosti je nevyhnutné pravidelné testovanie zamestnancov. Naša služba vám ponúka nástroj PhishTarget, pomocou ktorého môžete pravidelne testovať zamestnancov formou simulovaných phishingových testovacích kampaní.

Len pravidelné testovanie zvyšuje ostražitosť zamestnancov, keďže podvedome očakávajú ďalší testovací phishingový email. Práve vďaka zvýšenej pozornosti dokážu odhaliť aj skutočný pokus o phishing a sociálne inžinierstvo.

Čo všetko vám ponúka služba SAFELab? Pozrite si krátke video nižšie, ktoré vám možnosti našej služby predstaví.

Čo všetko dokáže služba SAFELab?

Potrebujete pomôcť s kybernetickou bezpečnosťou? Kontaktuje nás.


Pozor! Počas odosielania správy vznikla chyba. Skúste to neskôr prosím, alebo nám napíšte či zavolajte cez kontakty uvedené vyššie.
Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšej dobe.

Zavolajte nám

0948 394 291

 

Bezpečné a zodpovedné firmy

Naši zákazníci

Aj vďaka vám náš projekt napreduje a zlepšuje sa..

Máte akékoľvek ďalšie otázky k našim službám?


Radi vám zodpovieme akúkoľvek otázku, ktorá sa týka našich služieb. Kontaktovať nás môžete emailom, telefonicky alebo vyplnením kontaktného formulára.

DEMO verzia a cenník


Naše ceny sú transparentné - odvíjajú sa len od počtu zamestnancov, ktorí budú využívať naše vzdelávanie a služby.

Pre každého potenciálneho zákazníka sme pripravili DEMO verziu, kde sú dostupné prvé dva online kurzy bezplatne, a rovnako sa môžete zoznámiť s prostredím a jednotlivými funkciami našej služby SAFELab.

;