SAFELab a spolupráca

Staňte sa naším partnerom

Spoločnosť Interbook s.r.o. aktívne hľadá partnerov pre službu SAFELab, ktorá pomáha školiť a testovať zamestnancov v oblasti IT bezpečnosti. Pôsobí vaša firma v oblasti správy počítačov a sietí, IT bezpečnosti, predaja výpočtovej techniky, alebo sa zaoberáte vývojom softvéru a webových aplikácií? Ste obchodná spoločnosť s väčším množstvom klientov, ktorí potrebujú nastaviť správne smerovanie v oblasti IT bezpečnosti? Staňte sa naším partnerom a získajte províziu z každej realizovanej zákazky.

Aktuálne hľadáme obchodných partnerov pôsobiacich na slovenskom trhu, ktorí majú slovenských firemných zákazníkov. Avšak v blízkej budúcnosti (začiatkom roka 2022) plánujeme spustiť aj českú lokalizovanú verziu služby SAFELab, preto ak ste firma, ktorá aktívne pôsobí v Českej republike, tak nás prosím kontaktujte. Radi budeme s vami spolupracovať po spustení českej verzie našej služby SAFELab.

Využite vaše firemné B2B kontakty a premeňte ich na ďalšiu obchodnú príležitosť v spolupráci s našou službou SAFELab. Pomôžte svojim klientom zorientovať sa v oblasti IT bezpečnosti a dajte im šancu mať IT bezpečnejšiu firmu. Sme presvedčení o tom, že naše služby budú pre vašich zákazníkov hodnotným prínosom a pre vás to bude šanca získať podiel na trhu v perspektívnom IT segmente. Staňte sa naším partnerom, distribútorom našej služby a získajte províziu z každého úspešného predaja. Po uzavretí obchodu preberieme kompletnú starostlivosť o klienta, vy sa o nič nemusíte starať, akúkoľvek požiadavku či problém so službou SAFELab rieši s klientom naša zákaznícka podpora.

FORMA SPOLUPRÁCE A PARTNERSTVA

Zvoľte si typ spolupráce, ktorý vyhovuje vám

K našim obchodným partnerom sa snažíme byť čo najflexibilnejší, preto sme pripravili dva typy spolupráce, ktoré sú bližšie popísané nižšie. Avšak, ak máte inú predstavu o spolupráci, neváhajte nás kontaktovať. Vaše požiadavky si radi vypočujeme a pokúsime sa pripraviť takú formu spolupráce, ktorá bude vyhovovať presne vám. Ponúkame aj spoluprácu formou Affiliate, preto ak prevádzkujete tematickú webovú stránku alebo iný internetový kanál (YouTube, Facebook, Instagram), kontaktujte nás prosím pre viac informácií.

1. Nechajte všetko na nás

O nič sa nestarajte, len nasmerujte svojho klienta na našu službu SAFELab. My mu zodpovieme všetky otázky, pomôžeme s registráciou, výberom licencie a predstavíme mu našu službu SAFELab. Vy, ako náš partner, nám len oznámite meno klienta, ktorému ste službu SAFELab odporučili, a po uzavretí obchodu s novým klientom vám vyplatíme províziu.

2. Fakturujte svojich klientov sami

Chcete mať svojich klientov pod palcom stále vy? To nie je najmenší problém. Oboznámte svojho klienta so službou SAFELab a odovzdajte mu kontakt na našu zákaznícku podporu, kde zodpovieme všetky jeho otázky. Následne si zákazník objedná licenciu priamo u vás a vám aj zaplatí. My vám budeme účtovať veľkoobchodnú cenu licencie so zľavou, ktorá predstavuje vašu províziu. My sa staráme o technickú a zákaznícku podporu služby SAFELab a vy ako partner sa staráte o obchodný vzťah s vaším zákazníkom.

Affiliate spolupráca

Ste prevádzkovateľom navštevovaného webového magazínu alebo tematického blogu? Máte početnú skupinu sledovateľov na inej online službe ako YouTube, Facebook alebo Instagram? Myslíte si, že téma IT bezpečnosti nie je vzdialená vašim čitateľom alebo sledovateľom? V tom prípade skúste spoluprácu s nami. Ponúkame affiliate program, kde budeme vyplácať províziu za každého používateľa, ktorý si cez váš kanál zakúpi licenciu v službe SAFELab. V prípade affiliate programu sa nejedná len o firemných zákazníkov, ale aj o bežných používateľov, ktorí si zakúpia individuálne alebo rodinné predplatné (viac v časti Kurzy pre ľudí). Ak máte záujem o spoluprácu formou affiliate, kontaktujte nás.

 

Zaujala vás ponuka spolupráce, máte k nej otázky?


Radi vám zodpovieme akúkoľvek otázku, ktorá sa týka obchodného partnerstva a spolupráce. Kontaktovať nás môžete emailom, telefonicky alebo vyplnením kontaktného formulára.

Obojstranne výhodná spolupráca

Aby bolo naše partnerstvo čo najefektívnejšie, chceme aj my spolupracovať s vašou firmou. Spravuje vaša firma počítače a siete v konkrétnom regióne Slovenska? Predávate softvér, alebo vytvárate firemné webové prezentácie? Poskytujete programátorské alebo servisné služby? Radi odporučíme vašu firmu našim zákazníkom. Všetko záleží len na vzájomnej dohode.

Podklady a prezentácia

Pripravili sme pre vás prehľadnú prezentáciu vo formáte PDF, ktorá obsahuje všetky dôležité informácie o službe SAFELab. Prezentáciu si môžete stiahnuť z nášho webu priamo tu. Rovnako sme pripravili tlačené materiály pre podporu predaja – brožúrky so základnými informáciami o službe SAFELab, ktoré môžete použiť pri predstavení našej služby SAFELab vašim klientom. Tlačené materiály vám zašleme bezplatne v potrebnom množstve. Aktuálne pripravujeme ďalšie prezentačné materiály pre partnerov.

Označíme vás ako partnera

Na každé obchodné partnerstvo sme hrdí. Každého partnera, s ktorým aktívne spolupracujeme a úspešne s ním zrealizujeme aspoň jednu zákazku, uverejníme v sekcii Partneri na webových stránkach služby SAFELab.

SPOLUPRACUJEME

Partneri SAFELab

Služby SAFELab si môžete objednať aj u niektorého z našich partnerov.

Provider
Provider
Provider
;