SAFELab a spolupráca

Staňte sa naším partnerom

Spoločnosť Interbook s.r.o. aktívne hľadá partnerov pre službu SAFELab, ktorá pomáha školiť a testovať zamestnancov v oblasti IT bezpečnosti. Pôsobí vaša firma v oblasti správy počítačov a sietí, IT bezpečnosti, predaja výpočtovej techniky, alebo sa zaoberáte vývojom softvéru a webových aplikácií? Ste obchodná spoločnosť s väčším množstvom klientov, ktorí potrebujú nastaviť správne smerovanie v oblasti IT bezpečnosti? Staňte sa naším partnerom a získajte až 40% províziu z každej realizovanej zákazky.

Aktuálne hľadáme obchodných partnerov pôsobiacich na slovenskom trhu, ktorí majú slovenských firemných zákazníkov. Avšak v blízkej budúcnosti (začiatkom roka 2022) plánujeme spustiť aj českú lokalizovanú verziu služby SAFELab, preto ak ste firma, ktorá aktívne pôsobí v Českej republike, tak nás prosím kontaktujte. Radi budeme s vami spolupracovať po spustení českej verzie našej služby SAFELab.

Výška provízie z realizovanej zákazky, ktorú nám sprostredkujete, je aktuálne nastavená na 40%. V prípade, že váš stávajúci zákazník zamestnáva povedzme 40 zamestnancov a rozhodne sa na vaše odporúčanie využívať službu SAFELab pre všetkých svojich zamestnancov, tak vaša firma ako sprostredkovateľ získa 40% províziu vypočítanú podľa aktuálneho cenníka – pokiaľ by sa jednalo o licenciu pre 40 zamestnancov, ktorej cenníkova suma je 960 eur, tak vaša firma ako sprostredkovateľ obdrží províziu 384 eur. Starostlivosť o klienta prevezmeme my, vy sa o nič nemusíte starať, akúkoľvek požiadavku či problém so službou SAFELab rieši s klientom naša zákaznícka podpora.

FORMA SPOLUPRÁCE A PARTNERSTVA

Zvoľte si typ spolupráce, ktorý vyhovuje vám

K našim obchodným partnerom sa snažíme byť čo najflexibilnejší, preto sme pripravili dva typy spolupráce, ktoré sú bližšie popísané nižšie. Avšak, ak máte inú predstavu o spolupráci, neváhajte nás kontaktovať. Vaše požiadavky si radi vypočujeme a pokúsime sa pripraviť takú formu spolupráce, ktorá bude vyhovovať presne vám. Pripravujeme aj spoluprácu formou Affiliate, preto ak prevádzkujete tematickú webovú stránku alebo iný internetový kanál (YouTube, Facebook, Instagram), kontaktujte nás prosím pre viac informácií.

1. Nechajte všetko na nás

O nič sa nestarajte, len nasmerujte svojho klienta na našu službu SAFELab. My mu zodpovieme všetky otázky, pomôžeme s registráciou, výberom licencie a predstavíme mu našu službu SAFELab. Vy, ako náš partner, nám len oznámite meno klienta, ktorému ste službu SAFELab odporučili, a po uzavretí obchodu s novým klientom vám vyplatíme províziu.

2. Fakturujte svojich klientov sami

Chcete mať svojich klientov pod palcom stále vy? To nie je najmenší problém. Oboznámte svojho klienta so službou SAFELab a odovzdajte mu kontakt na našu zákaznícku podporu, kde zodpovieme všetky jeho otázky. Následne si zákazník objedná licenciu priamo u vás a vám aj zaplatí. My vám budeme účtovať veľkoobchodnú cenu licencie so zľavou 40%, ktorá predstavuje vašu províziu. My sa staráme o technickú a zákaznícku podporu služby SAFELab a vy ako partner sa staráte o obchodný vzťah s vaším zákazníkom.

Pripravujeme Affiliate

Ste prevádzkovateľom navštevovaného webového magazínu alebo tematického blogu? Máte početnú skupinu sledovateľov na inej online službe ako YouTube, Facebook alebo Instagram? Myslíte si, že téma IT bezpečnosti nie je vzdialená vašim čitateľom alebo sledovateľom? V tom prípade skúste spoluprácu s nami. Pripravujeme affiliate program, kde budeme vyplácať províziu za každého používateľa, ktorý si cez váš kanál zakúpi licenciu v službe SAFELab. V prípade affiliate programu sa nejedná len o firemných zákazníkov, ale aj o bežných používateľov, ktorí si zakúpia individuálne alebo rodinné predplatné (viac v časti Kurzy pre ľudí). Ak máte záujem o spoluprácu formou affiliate, kontaktujte nás.

 

Zaujala vás ponuka spolupráce, máte k nej otázky?


Radi vám zodpovieme akúkoľvek otázku, ktorá sa týka obchodného partnerstva a spolupráce. Kontaktovať nás môžete emailom, telefonicky alebo vyplnením kontaktného formulára.

Obojstranne výhodná spolupráca

Aby bolo naše partnerstvo čo najefektívnejšie, chceme aj my spolupracovať s vašou firmou. Spravuje vaša firma počítače a siete v konkrétnom regióne Slovenska? Predávate softvér, alebo vytvárate firemné webové prezentácie? Poskytujete programátorské alebo servisné služby? Radi odporučíme vašu firmu našim zákazníkom. Všetko záleží len na vzájomnej dohode.

Podklady a prezentácia

Pripravili sme pre vás prehľadnú prezentáciu vo formáte PDF, ktorá obsahuje všetky dôležité informácie o službe SAFELab. Prezentáciu si môžete stiahnuť z nášho webu priamo tu. Rovnako sme pripravili tlačené materiály pre podporu predaja – brožúrky so základnými informáciami o službe SAFELab, ktoré môžete použiť pri predstavení našej služby SAFELab vašim klientom. Tlačené materiály vám zašleme bezplatne v potrebnom množstve. Aktuálne pripravujeme ďalšie prezentačné materiály pre partnerov.

Označíme vás ako partnera

Na každé obchodné partnerstvo sme hrdí. Každého partnera, s ktorým aktívne spolupracujeme a úspešne s ním zrealizujeme aspoň jednu zákazku, uverejníme v sekcii Partneri na webových stránkach služby SAFELab.

;