IT BEZPEČNOSŤ - ZLYHANIE ĽUDSKÉHO FAKTORA

Konzultácie, poradenstvo a služby na mieru

Naša spoločnosť sa špecializuje na veľmi špecifický segment IT bezpečnosti, a tým je zlyhanie ľudského faktora. Špecializujeme sa na kybernetické útoky, ktoré zneužívajú praktiky sociálneho inžinierstva v akejkoľvek podobe - phishing, vishing, manipulácia, cielené podvody. Tým, že sa zameriavame len na jednu oblasť IT bezpečnosti, máme dostatok času sledovať aktuálne trendy v danej problematike a zbierať ďalšie skúsenosti, ktoré nám pomáhajú pri našej práci - brániť iné firmy pred kybernetickým zločinom.

Ak máte akékoľvek individuálne požiadavky, ktoré súvisia s témou IT bezpečnosti v spojení s ľudským faktorom, môžete osloviť práve nás. Ak potrebujete konzultáciu, poradenstvo, pomoc s testovaním zamestnancov, pomoc s vypracovaním bezpečnostnej politiky a pravidiel, pomoc s návrhom bezpečnostnej stratégie pre vašu firmu, tak naši experti sú pripravení podať vám pomocnú ruku. V prípade, že máte záujem o individuálne služby, kontaktujte nás prosím. Úvodná konzultácia je nezáväzná a bezplatná.

Máte individuálne požiadavky na IT bezpečnosť v inej oblasti? Potrebujete zabezpečiť vašu IT infraštruktúru po hardvérovej alebo softvérovej stránke? Partnerské firmy, s ktorými úzko spolupracujeme, sú pripravené vám pomôcť. Kontaktujte nás prosím a my vás nasmerujeme na tú správnu firmu, ktorá vám dokáže zabezpečiť najlepší individuálny servis.

Máte akékoľvek ďalšie otázky k našim službám?


Pozor! Počas odosielania správy vznikla chyba. Skúste to neskôr prosím, alebo nám napíšte či zavolajte cez kontakty uvedené vyššie.
Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšej dobe.

Zavolajte nám

0948 394 291

Bezpečné a zodpovedné firmy

Naši zákazníci

Aj vďaka vám náš projekt napreduje a zlepšuje sa..

DEMO verzia a cenník


Naše ceny sú transparentné - odvíjajú sa len od počtu zamestnancov, ktorí budú využívať naše vzdelávanie a služby.

Pre každého potenciálneho zákazníka sme pripravili DEMO verziu, kde sú dostupné prvé dva online kurzy bezplatne, a rovnako sa môžete zoznámiť s prostredím a jednotlivými funkciami našej služby SAFELab.

;