KYBERNETICKÁ BEZPEČNOSŤ A ZAMESTNANCI

Prevencia = Vzdelávanie

V súčasnej dobe veľa firiem zanedbáva alebo úplne ignoruje prevenciu pred kybernetickým útokom. Až v 95% všetkých bezpečnostných incidentov sa jedná o zlyhanie ľudského faktoru, teda o zlyhanie zamestnanca. Na slovenskom trhu neexistovalo jednoduché a dostupné riešenie, ktoré by firmám pomohlo vzdelávať zamestnancov v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Tento nedostatok sme sa rozhodli zmeniť my s naším projektom SAFELab.

Väčšina firiem nerieši IT bezpečnosť až do chvíle, kedy sa sami stanú obeťou kybernetického útoku. Toto je však najväčšia chyba, akú môže firma spraviť. Prečo? Prevencia je mnohonásobne lacnejšia ako riešenie následkov bezpečnostného incidentu. Skúste si sami predstaviť, čo by ste robili a aké finančné následky na vašu firmu by mal ransomware útok, ktorý by zašifroval dáta na počítačoch vašich zamestnancov a odstavil servery, na ktorých prevádzkujete a predávate svoje služby alebo tovar?

Naša služba SAFELab prináša jednoduché a cenovo dostupné online vzdelávanie v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Podrobné online kurzy pre vašich zamestnancov zastrešujú všetky dôležité témy IT bezpečnosti a obsahujú veľké množstvo praktických ukážok, videoanalýz a návodov ako postupovať v rôznych situáciách. Pridajte sa medzi firmy, ktoré sa nestanú obeťou hackerov a kriminálnikov - pridajte sa medzi firmy, ktoré nezanedbali prevenciu.

Vzdelanie je ochrana

ONLINE KURZY KYBERNETICKEJ BEZPEČNOSTI PRE FIRMY

Naučte svojich zamestnancov ako bezpečne používať pracovný počítač a internet na pracovisku, a aj mimo pracoviska. Naučte svojich zamestnancov odhaľovať podvodné emailové správy a phishing. Naučte ich ako identifikovať podvodné weby, internetové obchody alebo príspevky na Facebooku. Zoznámte svojich zamestnancov s tým, ako pracujú internetoví kriminálnici, ako fungujú telefonické podvody (tzv. vishing) a ako postupovať pri bezpečnostnom incidente. SAFELab.sk je najväčšia a najobsiahlejšia webová služba poskytujúca online vzdelanie v oblasti IT bezpečnosti pre firmy na Slovensku.

Služba SAFELab.sk vám ponúka podrobné online kurzy kybernetickej bezpečnosti pre firmy, videokurzy a videoanalýzy podvodných phishingových webových stránok a emailových správ. Na názorných príkladoch naučíme vašich zamestnancov ako sa brániť pred phishingom a inými internetovými podvodmi. Všetky kurzy pripravil kvalifikovaný odborník Peter Daniška s dlhoročnou praxou a skúsenosťami.

0
0
0

VÁS A VAŠICH ZAMESTNANCOV NAUČÍME

 • Ako bezpečne používať pracovný počítač a smartfón
 • Ako bezpečne používať internet
 • Ako premýšľa a pracuje internetový útočník
 • Ako fungujú telefonické podvody a ako sa im brániť
 • Ako čítať a pochopiť internetovú adresu
 • Ako bezpečne pracovať s osobnými údajmi (GDPR)
 • Najčastejšie podvody cielené na majiteľov a manažment firmy
 • Ako spoľahlivo odhaliť phishingovú emailovú správu
 • Ako spoľahlivo odhaliť podvodnú webovú stránku
 • Čo je to sociálne inžinierstvo a ako je zneužívané
 • Kybernetická bezpečnosť v režime Home Office
 • Ako postupovať pri bezpečnostnom incidente
 • Zálohovanie a bezpečnosť firemných dát a dokumentov
 • Ako sa brániť pred podvodmi cielenými na zamestnanca

Máte akékoľvek ďalšie otázky k našim službám?


Pozor! Počas odosielania správy vznikla chyba. Skúste to neskôr prosím, alebo nám napíšte či zavolajte cez kontakty uvedené vyššie.
Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšej dobe.

Zavolajte nám

0948 394 291

 

ONLINE TESTY PRE ZAMESTNANCOV

Štúdium online kurzov je len jedna časť vzdelávania. Pre vašich zamestnancov sme pripravili aj online testy pre každú jednu hlavnú tému IT bezpečnosti. Zamestnanci si môžu novozískané znalosti jednoducho preveriť a otestovať. Pripravili sme aj špeciálne phishingové testy, kedy sa zamestnancovi zobrazia priamo ukážkové e-mailové správy alebo webstránky a on sám musí rozhodnúť, či sa jedná o phishing alebo o štandardný email či webstránku.

CERTIFIKÁTY PRE ZAMESTNANCOV AJ FIRMU

Po úspešnom absolvovaní povinných online kurzov a online testov získa zamestnanec certifikát. Okrem toho sme pripravili aj certifikáciu pre samotnú firmu. Ak zamestnanci firmy absolvujú povinné kurzy a úspešne vypracujú testy, tak firma získa certifikát IT bezpečnosti SAFELab. Ikony certifikátu môžete umiestniť na svoje webové stránky alebo do prezentačných materiálov, aby ste svojich obchodných partnerov informovali o tom, že vám záleží na IT bezpečnosti.

Máte akékoľvek ďalšie otázky k našim službám?


Radi vám zodpovieme akúkoľvek otázku, ktorá sa týka našich služieb. Kontaktovať nás môžete emailom, telefonicky alebo vyplnením kontaktného formulára.

DEMO verzia a cenník


Naše ceny sú transparentné - odvíjajú sa len od počtu zamestnancov, ktorí budú využívať naše vzdelávanie a služby.

Pre každého potenciálneho zákazníka sme pripravili DEMO verziu, kde sú dostupné prvé dva online kurzy bezplatne, a rovnako sa môžete zoznámiť s prostredím a jednotlivými funkciami našej služby SAFELab.

Bezpečné a zodpovedné firmy

Naši zákazníci

Aj vďaka vám náš projekt napreduje a zlepšuje sa..

;