OFFLINE VZDELÁVANIE

LIVE školenia u vás vo firme

Naše online kurzy IT bezpečnosti nemusia vyhovovať každej firme a každému zamestnancovi. Preto sme pripravení vyraziť do terénu za vami a poskytnúť vám klasické školenie priamo vo vašej firme (prípadne zabezpečíme vhodné školiace priestory). Každé školenie môže byť prispôsobené vašej firme a vašim zamestnancom na mieru. Vy si zvolíte témy, ktorým sa budeme venovať detailne, a my pripravíme školiace materiály, názorné ukážky a praktické cvičenia, pri ktorých získajú vaši zamestnanci dôležité zručnosti pri odhaľovaní phishingu a kybernetických hrozieb.

Súčasťou klasického školenia je:

  • Tématická prednáška
  • Názorné príklady a analýzy
  • Praktické cvičenia
  • Diskusia a otázky na školiteľa
  • Elektronické a tlačené školiace materiály
  • Kontakt na školiteľa s možnosťou zaslania dodatočných otázok

Klasické školenia IT bezpečnosti pripravujeme vždy na mieru a podľa rozsahu školenia je vypracovaná aj individuálna cenová ponuka. V prípade, že máte záujem o klasické školenie v oblasti IT bezpečnosti, kontaktujte nás prosím. Úvodná konzultácia je nezáväzná a bezplatná.

Máte akékoľvek ďalšie otázky k našim službám?


Radi vám zodpovieme akúkoľvek otázku, ktorá sa týka našich služieb. Kontaktovať nás môžete emailom, telefonicky alebo vyplnením kontaktného formulára.

DEMO verzia a cenník


Naše ceny sú transparentné - odvíjajú sa len od počtu zamestnancov, ktorí budú využívať naše vzdelávanie a služby.

Pre každého potenciálneho zákazníka sme pripravili DEMO verziu, kde sú dostupné prvé dva online kurzy bezplatne, a rovnako sa môžete zoznámiť s prostredím a jednotlivými funkciami našej služby SAFELab.

;