TELEFONICKÉ PODVODY - VISHING A SMISHING

Dokážu vaši zamestnanci odhaliť vishing alebo smishing?

Okrem kybernetických útokov sú stále bežné aj telefonické útoky a podvody cielené na bežných zamestnancov, ale aj na vedúcich pracovníkov a manažment. Vďaka moderným technológiám ako VOIP (volania cez internet) dokážu kybernetickí útočníci a podvodníci maskovať svoju identitu a falšovať telefónne číslo prichádzajúceho hovoru alebo SMS správy. Je vaša firma dostatočne pripravená ubrániť sa pred vishingom alebo smishingom (SMS phishing)? Dokážu vaši zamestnanci odhaliť telefonický útok alebo podvodnú SMS správu? Naša služba VishingCheck vám pomôže pretestovať zamestnancov.

V spolupráci s vašou firmou pripravia naši experti podrobné scenáre testovacieho telefonického útoku. Vy si zvolíte zamestnancov, ktorým zavoláme alebo odošleme podvodnú SMS správu a pokúsime sa ich zmanipulovať podľa vopred dohodnutého scenára. Vo výsledku dostane vaša firma podrobný report o tom, ako ktorý zamestnanec reagoval, koľko zamestnancov úspešne odhalilo testovací telefonický útok a koľko zamestnancov zlyhalo.

Okrem samotného testovania zamestnancov vám poskytneme aj výstupnú konzultáciu, kde zhodnotíme výsledky testovacieho telefonického útoku a vypracujeme odporúčania, ktoré pomôžu minimalizovať bezpečnostné riziká plynúce z podvodných telefonátov a SMS správ vo vašej firme. Existuje viacero spôsobov ako eliminovať nebezpečenstvo telefonického útoku, tie základné nájdete aj v našich kurzoch kybernetickej bezpečnosti pre zamestnancov.

Máte akékoľvek ďalšie otázky k našim službám?


Pozor! Počas odosielania správy vznikla chyba. Skúste to neskôr prosím, alebo nám napíšte či zavolajte cez kontakty uvedené vyššie.
Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšej dobe.

Zavolajte nám

0948 394 291

Bezpečné a zodpovedné firmy

Naši zákazníci

Aj vďaka vám náš projekt napreduje a zlepšuje sa..

DEMO verzia a cenník


Naše ceny sú transparentné - odvíjajú sa len od počtu zamestnancov, ktorí budú využívať naše vzdelávanie a služby.

Pre každého potenciálneho zákazníka sme pripravili DEMO verziu, kde sú dostupné prvé dva online kurzy bezplatne, a rovnako sa môžete zoznámiť s prostredím a jednotlivými funkciami našej služby SAFELab.

;