PHISHING, VISHING A PODVODY

Buďte notifikovaní, buďte pripravení

Informácie sú v dnešnom kybernetickom svete silná zbraň. Rovnako však môžu byť aj štítom, ktorý vám pomôže brániť sa pred kybernetickými útokmi. Väčšine firiem aktuálne chýba zamestnanec, ktorý by aktívne dohliadal na kybernetickú bezpečnosť - denne sledoval dianie na internete, študoval bezpečnostné analýzy, štatistiky a monitoroval všetky dôležité zdroje, ktoré informujú o aktuálnych IT bezpečnostných hrozbách. V súčasnosti je na pracovnom trhu tak málo IT bezpečnostných expertov a analytikov, že dokážu pokryť len veľmi malé percento firiem. Práve toto sú dôvody, prečo vznikla naša služba PhishAlert.

Služba PhishAlert za vás denne monitoruje väčšinu dostupných informačných zdrojov, ktoré poskytujú údaje o aktuálnych kybernetických útokoch, prebiehajúcich phishingových a vishingových kampaniach, ransomware útokoch, online podvodoch a aktivite kybernetických zločincov. My sledujeme štatistiky, analýzy a prognózy z oblasti kybernetickej bezpečnosti a vaša firma bude pravidelne a načas notifikáciou informovaná o aktuálnych bezpečnostných hrozbách. Vďaka týmto informáciám zostanú vaši zamestnanci v strehu a budú včas varovaní pred už známymi bezpečnostnými hrozbami.

Dnes sa môže stať obeťou kybernetického útoku akákoľvek firma alebo inštitúcia. Je jedno, či ste IT firma, internetový obchod, nemocnica alebo strojársky podnik. Pred kybernetickým zločinom nie je v bezpečí nikto, no včasná notifikácia zo služby PhishAlert vám môže poskytnúť dostatok času na to, aby ste svoju firmu ochránili.

Notifikácia do emailovej schránky

Nastavenie služby PhishAlert je absolútne jednoduché - stačí vám zadať emailovú adresu, na ktorú chcete dostávať notifikačné správy o aktuálnych bezpečnostných hrozbách, a to je všetko. Po dobu zakúpeného predplatného vám budú na uvedenú emailovú adresu zasielané IT bezpečnostné varovania, notifikácie a odporúčania.

Zoznam známych phishingových a podvodných webov

Spolu so službou PhishAlert získate, okrem pravidelných notifikácií, aj prístup k zoznamu už známych phishingových webových stránok a podvodných internetových obchodov. Vždy, keď sa na internete objaví nová podvodná webová stránka, e-shop alebo iná online služba, tak ju zaradíme do nášho zoznamu. Môžete si napríklad overiť nový internetový obchod, v ktorom sa chystáte nakupovať po prvý raz, či sa nenachádza v zozname podvodných e-shopov.

Máte akékoľvek ďalšie otázky k našim službám?


Radi vám zodpovieme akúkoľvek otázku, ktorá sa týka našich služieb. Kontaktovať nás môžete emailom, telefonicky alebo vyplnením kontaktného formulára.

DEMO verzia a cenník


Naše ceny sú transparentné - odvíjajú sa len od počtu zamestnancov, ktorí budú využívať naše vzdelávanie a služby.

Pre každého potenciálneho zákazníka sme pripravili DEMO verziu, kde sú dostupné prvé dva online kurzy bezplatne, a rovnako sa môžete zoznámiť s prostredím a jednotlivými funkciami našej služby SAFELab.

;